ŁaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Zaawansowane »

Sortuj:

Dam pracę

Palacz - praca dodatkowa
Poszukujemy do obsługi kotłowni pelletowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach, osoby na stanowisko:

Palacz
Miejsce pracy: Sędziejowice

Obowiązki:
obsługa kotłowni pelletowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach,
przyjmowanie oraz sprawdzanie jakości dostaw pelletu,
czyszczenie kotłów,
zgłaszanie zapotrzebowania na pellet,
usuwanie prostych awarii,
utrzymanie porządku w kotłowni.

Wymagania:
mile widziane doświadczenie na stanowisku Palacza lub Konserwatora,
mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi kotłowni,
umiejętność organizacji pracy,
dyspozycyjność,
mile widziane świadectwo kwalifikacyjne grupa II eksploatacyjna,

Jako firma oferujemy Ci:
zatrudnienie na podstawie umowy, 2-3 razy w tygodniu,
elastyczne godziny pracy,
pracę w firmie z branży OZE.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@energiapolska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Energia Polska S.A. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie.
Odnośnik do tego ogłoszenia:
www.ogloszenia.laskonline.pl/palacz-praca-dodatkowa,7982.html
Autor: HR REKRUTACJA Wrzuć na Facebooka Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenie
Telefon: 785 111 007 Dodano: 15.11.2017, godz. 09:06
E-mail: rekrutacja@energiapolska.pl Ważne do: 29.11.2017 Wyświetleń: 980
Numer GG:

Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie ŁaskOnline.pl oznacza akceptację regulaminu.