ŁaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Zaawansowane »

Sortuj:

Dam pracę

Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym - Zgierz
LINK Sp. z o. o. z siedzibą w Wiązownie k. Warszawy jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
kierowanie ciągnikami siodłowymi z naczepą na trasach województwa łódzkiego
Wymagania:
doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach krajowych-
aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów o dmc. pow. 12 t (kurs na przewóz rzeczy lub zaświadczenie o ukończeniu kursu okresowego)
aktualne badania uprawniające do wystawienia świadectwa kwalifikacji lub zawodowe prawo jazdy
karta kierowcy do tachografu cyfrowego
ważne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
pracę na trasach województwa łódzkiego
codzienny wyjazd i powrót na bazę
pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców
atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o stałą płacę
terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom
szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@linktransport.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem: 22 769 69 09
Odnośnik do tego ogłoszenia:
www.ogloszenia.laskonline.pl/kierowca-kat-c-e-w-transporcie-krajowym-zgierz,6805.html
Autor: LINK Wrzuć na Facebooka Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenie
Telefon: 22 769 69 09 Dodano: 28.12.2016, godz. 09:18
E-mail: rekrutacja@linkservices.eu Ważne do: 27.01.2017 Wyświetleń: 539
Numer GG:

Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie ŁaskOnline.pl oznacza akceptację regulaminu.